Teknoloji Yatırımları

QwellGroup  savunma sanayi, siber savunma,  yapay zeka, blockchain teknolojileri gibi geniş bir yelpazede teknoloji üreten genç girişimcileri ve start-up firmaları grup firmalarından Q Code Teknoloji ve Dijital Yatırımlar A.Ş. firması kanalıyla yatırımcı olarak desteklemektedir.

Yatırımcı olduğu start-up projelerin ekonomik değer üreten bir işletmeye dönüşmesi yolculuğunda her aşamada desteğini sürdüren Qwell Group, finansal ve stratejik yapılandırmaya ihtiyacı olan girişim şirketleri ve KOBİ’lere odaklanmaktadır.

Yazılım Geliştirme ve Yazılım Danışmanlığı

Dijital Dönüşüm fırtınasının tartışmasız tüm sektörleri derinden sarstığı bir dünyada yaşıyoruz. Bu süreçte işletmeler için hizmet ve/veya ürünlerini hızlı, hatasız ve yalın sistemlerle üretmek kaçınılmaz bir hal alıyor.

QwellGroup grup firmalarından QCode Teknoloji Yazılım ve Dijital Yatırımlar A.Ş. kanalıyla masaüstü uygulamalarından, kurumsal uygulama geliştirmeye, yazılım danışmanlığından, IT Hizmetlerinin Yönetimine kadar geniş yelpazeli bir teknoloji partnerliği hizmeti sunmaktadır.

E-Ticaret Çözümleri ve Danışmanlığı

Dijital dünyadaki değişim en bariz etkisini perakende sektöründe gösterdi. Bu değişimin bir sonucu olarak tüketiciler geleneksel alışveriş alışkanlıklarını terk edip hız, konfor ve kolaylık sağlayan e-ticaret alışverişlerine yöneldi.

Günümüzün dünyasında, insanların giderek daha fazla online alışveriş yaptığını açıkça gözlemleyebiliyoruz. Araştırmalara göre, günümüzde insanların %60’ı bir şeyler satın alırken online alışverişi tercih ediyor.

QCode Teknoloji ve Dijital Yatırımlar E-ticaret konusunda uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile alt yapı çözümleri, operasyonel süreçler, kargo ve lojistik operasyonları konusunda destek sağlamaktadır.

Firmalarımız

English