QwellGroup olarak, özellikle COVID-19 döneminde işe alımlarda güvenliği ilk sıraya koyuyoruz.

Salgına rağmen işe alımlarımıza devam ediyoruz. İşe alım sürecimizi ilgili herkes için güvenli hale getiren gerekli güvenlik önlemlerini alıyoruz. Mülakatlarımızı çoğunlukla çevrimiçi olarak gerçekleştiriyoruz. Çalışanlarımızın, adaylarımızın ve müşterilerimizin sağlığı bizim için her zaman önce gelir.

Qwell Group'ta Çalışmak!

Nasıl Çalışıyoruz?

Ekip çalışması ve güvenlik, harika bir iş yeri için yapı taşlarıdır ve olağanüstü başarılara ulaşmamızı sağlar. Şeffaflık, açıklık ve karşılıklı takdir, herkesin elinden gelenin en iyisini yapabileceği iddialı bir kültürün katalizörüdür. Tutkuluyuz, hevesliyiz ve statükoya meydan okumayı seviyoruz.

Nerede Çalışıyoruz?

Birleşik Devletler, Batı Afrika, Romanya ve Türkiye’de başta olmak üzere farklı milletten meslektaşları ile QwellGroup gerçekten küreseldir. Yerel olarak köklü topluluklarda çalışıyoruz ve dünya çapındaki diğer kültürlerden ve pazarlardan meslektaşlarımızla yakın işbirliği yapıyoruz. İster bulunduğumuz yerde kalmayı ister farklı QwellGroup lokasyonlarındaki fırsatları keşfetmeyi seçelim: Her zaman kendimizi, kariyerimizi ve işimizi büyütmeye devam edeceğiz.

Neden Çalışıyoruz?

Üretim yaptığımız işin merkezinde yer alıyor. İnovasyona ve müşteri memnuniyetine güçlü bir bağlılıkla, yeni mobilite yolları icat ediyor ve yerleşik çözümleri daha etkili hale getiriyoruz. Her gün girişimci ruhla dolu hızlı bir çalışma ortamında uzmanlığımızı tutkuyla birleştirdiğimiz için vizyonumuzu gerçeğe dönüştürebiliyoruz.

Ekibimize Katılmak için 3 neden!
Ekip arkadaşlarımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyoruz.
Onlarla tüm ilişkilerimizi bu temel değer üzerinde kurguluyoruz.
Kariyer gelişiminizde size her konuda destek oluyoruz.
Tüm çalışma arkadaşlarımıza eşitlik ilkelerimiz gereği aynı mesafede yaklaşıyoruz.
Süreçlerimize katılımınız konusunda ısrarcıyız!
Operasyonlarımızı nasıl geliştirip, iyileştirebileceğimiz konusunda katılımcı bir ortam sunuyoruz.
English