DEĞERLERİMİZ

İnsanlara, çalıştığımız ülkelerin değerlerine ve dünyamıza önem veriyoruz...

QwellGroup kuruluşundan bu yana, harika insanların bir fark yaratabileceğine güçlü bir inançla çalıştığı insanı merkeze koyan bir kuruluş olmuştur. Gezegene, insanlarımıza ve hizmet ettiğimiz topluluklara karşı sorumluluğumuza inanıyoruz. İşleri doğru yaptığımızda bunun yaşamları iyileştirdiğini ve dünyanın daha iyi çalışmasını sağladığını biliyoruz ve motivasyonla hareket ediyoruz.

Önemsiyoruz

Çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve tüketicilerimizi, hissedarlarımızı ve toplumu önemsiyoruz.

Pozisyonunuz ne olursa olsun, insan hayatını derinden önemseyen tutkulu profesyonellerden oluşan bir iş yeri bulacaksınız. Müşteriler için en iyi çözümleri yaratmanın teknik uzmanlık kadar empati de gerektirdiğini biliyoruz. QwellGroup’un herkes için çalışılacak keyifli bir yer olmasını istiyoruz. Topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuzun da farkındayız.

İnovasyonu Teşvik Ediyoruz

Süreçlerimizi verimli hale getirmek, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirlere ve yaklaşımlara cesaretle öncülük ediyoruz.

QWellGroup’ta keşfetme ve deneme özgürlüğüne ve desteğine sahip olursunuz. İşimizi yeni ufuklara taşıyabilecek meraklı yaratıcılara değer veriyoruz. Burada sınırları zorlayabilir ve asla mümkün olmadığını düşündüğünüz şeylere ulaşabilirsiniz.

Mükemmellik İçin Çalışıyoruz

Çeviklikle hareket ediyoruz. üstün olmayı hedefliyoruz. Büyümeyi gerçekleştirmek için ürünleri, hizmetleri, süreçleri ve becerileri geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Daha iyisi için çabalamayı asla bırakmadığımız için, büyüme fırsatlarınızın sınırı yoktur. Hırslı bir şekillendiriciyseniz, burası deneyiminizi genişletebileceğiniz, daha fazla zorluk keşfedebileceğiniz ve kendinize geleceğe yeni bir yol açabileceğiniz bir yerdir. Parlak insanlara ve projelere maruz kalmanız sizi ilerlemeye devam ettirecek.

Sorumluluk Alıyoruz

Taahhütlerimizi yerine getiriyoruz. Her zaman dürüstlük içinde hareket ederek, kararlaştırılan kalite ve zamanda sonuçlar sağlamak için sorumluluk alırız.

Karar vericiler QwellGroup’ta başarılı olur. Taahhütleriniz için tam sorumluluk sahibisiniz. İşinize ve kariyerinize sahip çıkabilirsiniz. Başarılarınız için tanınacaksınız ve ellerinden gelenin en iyisini yapan meslektaşlarınıza güvenebilirsiniz. Yaptığın her şeyde gurur duymak için sebepler bulacaksın.

En İyi Takımı Oluşturuyoruz

Takım olduk. Yetenek yetiştiriyoruz. Piyasadaki en iyi takımla kazanmak için farklı geçmişlere sahip insanlarla işbirliği yapıyoruz.

QwellGroup’ta farklı beceriler, geçmişler ve deneyimler eşit derecede takdir edilmektedir. İşbirlikçi ve kapsayıcı kültürümüz, açık fikirli öğrenciler için ideal bir ortamdır. Birbirinizi dinlemek ve öğrenmek isteyen meslektaşlarınız arasında en iyi performansınızı sergileyebilirsiniz. Bir ekibin parçası olarak başarıya ulaşmak için hepimiz aynı kararlılığı paylaşıyoruz, çünkü birlikte anlam yaratıyoruz.

English