B2C ve B2B E-Ticaret Lojistiği

2019 yılında baş gösteren COVID-19 pandemisinin neden olduğu hareket kısıtlamaları tüm dünyada, özellikle e-ticaret sektöründe çarpıcı bir artışa neden oldu.

Sektörde meydana gelen bu hızlı artış firmalar için lojistik alt yapı sorunlarını beraberinde getirdi. Şüphesiz bu sorunların en başında siparişlerin en hızlı şekilde müşteriye ulaştırılması gelmektedir.

Q Lojistik sektördeki bu açığı çok öncesinde görerek bu alana ciddi bir yatırım yaparak e-ticaret yapan firmalara bu alanda hizmet sumaktadır.

Grubumuzun faaliyet gösterdiği coğrafyalarda, şirketlerin e-ticaret süreçlerinde uçtan uca komple bir çözüm ortağı olarak faaliyet gösteren Q Lojistik, ürünlerinden depolanmasından, müşteriye sevk edilmesine kadar uzanan geniş bir yelpazede bir çok e-ticaret firması için ana hizmet sağlayıcı konumundadır.

Karayolu Taşımacılığı

QwellGroup bünyesinde yer alan Q Lojistik firması profesyonel kadrosu ile lojistik sektördeki bilgi, birikim ve deneyimleriyle grubumuzun faaliyet göstermekte olduğu bölgelerde sorunsuz lojistik operasyonları  gerçekleştirmektedir.

Karayolu taşımacılığı konusunda teknoloji, insan kaynağı ve alt yapı yatırımlarıyla sektörde her geçen gün daha sağlam yer edinen Q Lojistik hizmet sağlayıcısı olarak iş birlikteliği yaptığı firmalara eksiksiz lojistik çözümleri sumaktadır.

Uluslararası Kargo Taşımacılığı

Kargonuz nereye gidiyorsa ve ne olursa olsun, size güvenilir, hızlı ve kolay çözümler sunabiliriz. Çıkış ve varış noktasında eksiksiz bir hizmet yelpazesiyle entegre ettiğimiz çözümler sunuyoruz.

Ülke içi ekiplerimiz, tedarik zincirinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için planlama, toplama veya teslimat süreçlerinizi organize eder.

Q Lojistik Navlun Yönetimi hizmetleri ile kargonuz sadece doğru zamanda doğru yere ulaşmakla kalmaz, aynı zamanda nihai teslimat ve güvenli teslim alma yolundaki her adımı kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Depolama Çözümleri

QWellGroup Akıllı Depolama çözümleri ile her büyüklükteki ve işlevdeki depoya hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır. Tedarik Zinciri süreçlerinizin otomasyonu ve ürün alımından, iade işlemlerine kadar tüm işlemlerin optimize bir şekilde yürütülmesini dijitalleşmenin tüm imkanlarını kullanıyoruz.

İsteğe bağlı depolama konumları, optimum depolama yöntemleri ve dağıtım modelleri ile ürünlerinizi verimli bir şekilde depolamanıza yardımcı oluyoruz.

İster kısa vadeli ister uzun vadeli depolama çözümlerine ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınızın doğasını analiz ediyor ve en uygun depolama yerini ayırarak depolama maliyetlerinden tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.

Firmalarımız

English