Mobilya ve Yatak İmalatı

QwellGroup olarak mobilya üretimi konusunda uzun yıllara dayanan deneyime ve üstün niteliklere sahibiz. Olağanüstü tasarım yetkinliğimiz, konu tasarım ve estetik olduğunda beklentilerinizi karşılamamızı sağlar. Yıllara dayanan tecrübelerimiz ve işimize olan tutkumuz mobilyalarımızın kalitesine yansıyor.

 

Gelişmiş üretim bandımızda mobilya ve yatak üretimi konusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Türkiye'de Bir İlk "Mobilya Kiralama"

Her şeyin hizmet olarak alınabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle günlük hayatımızda en sık kullandığımız mobilya, beyaz eşya ve tüm aletlerin kiralanabilmesini mümkün kılan bir sistemi hayata geçirdik.

Sizi gereksiz harcamalardan kurtaracak, dönüşüm ekonomisine ve doğadaki ayak izinizi azaltmanıza olanak sağlayacak eşsiz bir sistemi ülkemize getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bunun için yaşamın her alanında ihtiyaç duyacağınız yüzlerce ürünü bir araya topladık ve sizin için bir kiralama platformu oluşturduk. İsterseniz mağazalarımızdan, isterseniz çevrim içi kiralama sistemimizden dilediğiniz ürünü istediğiniz zaman kiralayabilirsiniz.

Mobilya ve Yatak Perakende Satışı

Mobilya çok uzun yıllardan bu yana modern insanın yaşamının ayrılmaz bir parçası olmuştur. Modern mobilya imalat endüstrisi, Birleşik Devletler, Avrupa ve Türkiye başta olmak üzere birçok bölgenin ekonomilerinde büyük rol oynamaktadır.

 

Bu noktadan hareketle Qwell Group olarak perakende satış sitelerimizle fiziksel mağazalarımız ve online satış sitelerimiz üzerinden çevikliğimiz, teknolojik yetkinliklerimiz ve hızlı hareket kabiliyetimizle faaliyet göstermekteyiz.

Firmalarımız

Türkçe