Metal-Maden

Maden ve metalurji endüstrileri, endüstrilerin çoğu için temel hammaddeleri sağladıkları için endüstriyel gelişimin temelini oluşturur. Genellikle ekonominin bel kemiği olarak kabul edilir. Artan nüfus, tüketim alışkanlıklarının değişmesi gibi nedenler modern dünyada bu endüstriye olan ihtiyacı artırmıştır.

 

Bu sektörün önemi göz önüne alarak, Qwell Group çeşitli iştirakleri, profesyonel ekibi ve geçmişten gelen deneyimi ile sektörde faaliyet gösteren köklü firmalar arasında yer almaktadır.

Kablo ve Türevleri

Dünya çapında artan kentleşme, teknolojide ki baş döndüren gelişim ve büyüyen altyapı gibi faktörler dünya genelinde kablo ve türevleriyle ilgili talebi son derece artırmıştır. Söz konusu faktörler ticari, endüstriyel ve konut sektörlerinde güç ve enerji talebini etkilemiştir. Güç iletim ve dağıtım sistemlerinin akıllı bir şekilde yükseltilmesine yönelik artan yatırımların ve akıllı şebekelerin geliştirilmesi bu pazarda ciddi bir artışa neden olmuştur.

 

COVID-19 salgını ile birlikte iletişim teknolojilerinde meydana gelen değişiklikler nedeniyle tel ve kablo pazarının büyümesi hızlandı. Dünya çapındaki kapanma nedeniyle üniversiteler ve kolejler tarafından yürütülen çevrimiçi kurslar ve dersler, sağlık sektöründe yüz yüze ziyaretleri azaltmak için telesağlığın tanıtılması ve uzaktan çalışan ve WFH (Evden Çalışma) politikasına uyan şirketler bu büyümeyi son derece hızlandırdı.

 

QWellGroup iştirakleri ile bu sektörde uluslar arası arenada pazarın lider firmaları arasında yer almaktadır.

Firmalarımız

Türkçe