KURUMSAL

Hakkımızda

QWellGroup mobilya, maden/metal, üretim, perakende, enerji, inşaat ve teknoloji sektörlerinde Birleşik Devletler, Türkiye ve Batı Afrika coğrafyasında faaliyet gösteren uluslararası bir yatırım grubudur.

İnovasyon, dayanıklılık, güvenlik ve kalite QWell Group’un felsefesinin temel taşlarını oluşturmaktadır.

Müşterilerimizi memnun etmek için her gün süreçlerimizi iyileştirmeye ve yeni değerler ortaya çıkarmaya çalışıyoruz, kendimize ne gibi yeni şeyler yapabileceğimizi ve mevcut şeyleri nasıl farklı şekilde yapabileceğimizi soruyoruz.

Çevreye saygı duyarak ve tüm paydaşlarımızın ihtiyaçlarına odaklanarak faaliyet gösterdiğimiz coğrafyalarda yeni bir ekonomik kalkınma modeli inşa etmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

“Daha iyi bir gelecek inşa etmek için birlikte…”

Enerjimizi, tutkumuzu ve daha iyi bir gelecek inşa etme irademizi bir araya getirerek yatırımlarımıza yön veriyoruz. Her yeni güne grubumuzda yer alan her bir şirketimiz için daha verimli hizmetler sunmayı hedefimize bir adım daha yaklaşarak başlıyoruz. Şeffaf, katılımcı ve sürekli büyüyen bir sistem inşa ediyoruz.

Çeşitli yetenek ve becerilere sahip çalışma arkadaşlarımız, QwellGroup arkasındaki itici güçtür. Birlikte daha ileri gidebilir ve harika sonuçlar elde edebiliriz.

Türkçe